امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه سئو وردپرس چیست ؟
#1
افزونه سئو وردپرس چیست ؟
افزونه سئو وردپرس پظیفه بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو. گر را بر عهده دارد و سایت هایی که با قالب وردپرس طراحی شده اند می توانند با نصب این افزونه از امکانات آن استفاده نمایند .
 
مزایای استفاده از افزون سئو وردپرس چیست ؟
انتخاب عنوان  مناسب و توضیحات برای متن : این افزونه پس از نصب خود نوار و کادری را ایجاد می کند که به وسیله آن می توان عنوان و توضیحات دلخواه خود را در آن وارد کرد، این توضیحات به عنوان متن کوتاه زیر عنوان در موتورهای جست و جو گر نشان داده می شود  .آنالیز و بررسی کلماتی کلیدی موجود در متن : اگر بخواهید متن جدیدی را ایجاد نمایید این افزونه کلمات کلیدی محبوب و مرتبط با آن متن را به شما نشان می دهد و شما می توانید از آنها در متون خود استفاده نمایید و در آخر این افزونه به شما می گوید که چه مقدار این کلمات موثر بوده و شما به چه میزان استفاده درساتی از آنها انجام دادید.بهینه سازی URL  : این افزونه این امکان را می دهد که به بهینه سازی آدرس های URL بپردازید ، مثلا می توانید به وسیله آن به آدرس URL  خود نام دسته بندی آن موضوع را نیز اضافه نمایید.ایجاد نقشه سایت به صورت خودکار : این افزونه به صورت خودکار نقشه بهینه سازی شده ای از سایت ایجاد می کند و هرگاه نوشته جدیدی به سایت اضافه می شود به صورت خودکار آن را به نقشه اضافه می کند تا سایت شما توسط موتورهای جست و جو گر بهتر دیده شود .
سئو و بهینه سازی صفحه بندی ها : این افزونه تمام صفحه بندی های سایت را به صورت خودکار برای موتور های جست و جو گر بهینه سازی می نماید .
و … .

 سئو سایت     سئو       یو پی اس  ارسال رایگان کتاب بانک کتاب  درب اتوماتیک راهبند جک برقی    برد کنترل تلویزیون شهری ، کارت کنترل تابلو روان
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان